Територіальні органи ДПС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бюджетні рахунки Рівненської області

З 03.01.2020року вступають в дію нові бюджетні рахунки зі сплати податків,  для зарахування надходжень до місцевого та державного бюджетів

місцевий бюджет 2020

державний бюджет 2020

Рахунки  по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, які відкриті за кодом банку 899998 та вступають вдію з 03.01.2020 року

перелік рахунків ЄСВ

До відома платників податків

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, у зв’язку із застосуванням з початку 2020 року Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, з 01.01.2020 будуть введені в дію нові рахунки для зарахування:

 -         податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету,

 -         рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ,

 -         реалізації пального і спирту етилового,

 -         рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 Перелік рахунків, дія яких розпочнеться з 01.01.2020 року, буде розміщено на інформаційному ресурсі ГУ ДПС у Рівненській області у рубриці «Бюджетні рахунки».

 

Нові міжнародні рахунки для сплати ЄСВ з 01 жовтня 2019 року

перелік рахунків

Нові міжнародні номери рахунків з 1 жовтня

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє про заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 1 жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Місцеві бюджети

Державний бюджет

 


До відома платників податків

Державна фіскальна служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IВАN (29 літерно- цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку - не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 01 жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту ІВАN.

рахунки

 

 

Перелік рахунків для зарахування, у 2019 році, надходжень до державного бюджету за кодами бюджетної класифікації доходів:

 22013100 «Плата за ліцензії на виробництво пального»,

 22013200 «Плата за ліцензії на право оптової торгівлі пальним»,

 22013300 «Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним»,

 22013400 «Плата за ліцензії на право зберігання пального».

рахунки


Увага!

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС. 
 

Рахунки для зарахування ЄСВ  (вводяться в дію з 02.05.2019 року)

Заповнення платниками поля «Призначення платежу» для сплати ЄСВ з 2 травня 2019 р.

До уваги платників податків!

Реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів,відкритих на балансі  Державної казначейської служби України, які починають діяти  з 03 січня 2019 року

Рахунки державного бюджету

Рахунки місцевого бюджету


Правильно заповнюйте платіжні документи на сплату податків

ГУ ДФС у Рівненській області нагадує платникам податків, що повнота та своєчасність сплати податків залежить також від правильного заповнення документів - платіжних доручень на сплату таких податків. Відповідні документи необхідно заповнювати згідно вимог наказу Міністерства фінансів України від 24.07.2015 №666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».


 

Перелік об’єднаних  територіальних громад Рівненської області