Цього тижня на гостину до податківців Рівненщини завітали студенти Рівненського технічного фахового коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.
Майбутніх фахівців у сфері обліку, оподаткування, фінансів та банківської справи працівники Головного управління ДПС в області ознайомили з системою оподаткування в Україні, основними вимогами податкового законодавства та особливостями виконання платниками податкових зобов’язань.
Значну частину зустрічі було присвячено можливостям дистанційної взаємодії з ДПС та розвитку електронних сервісів служби.
Начальник управління податкових сервісів Ірина Клинова та завідувач сектору організації роботи ЦОП, надання адміністративних послуг та податкових сервісів Галина Крат розказали студентам як в електронному форматі замовити адмінпослугу, подати звітність, дізнатися про власні реєстраційні дані, отримувати повідомлення про наявність і суму податкового боргу.
Враховуючи, що сьогодні цифрові технології виходять на перший план, і, як правило, незалежно від вікового чи соціального статусу громадяни добре володіють навичками роботи у персональному комп’ютері чи гаджеті, дистанційний формат взаємодії став доступний усім платникам, він економить не тільки час і ресурси, а й дозволяє отримувати актуальну податкову інформацію цілодобово та завжди бути обізнаними з податковими новаціями. Тож податківці продемонстрували як працювати в Електронному кабінеті платника.
Студенти завантажили на свої гаджети мобільний застосунок «Моя податкова» та змогли переконатись у зручності такого формату взаємодії.