Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Володимиреччині громадяни та представники бізнесу отримали більше 2,8 тисяч адміністративних послуг

опубліковано 20 липня 2021 о 14:20

Протягом І півріччя 2021 року у Центрі обслуговування платників Володимирецької ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області  було надано платникам податків 2815  адміністративних послуг.

В ЦОП можна скористатись консультаційними, інформаційними та адміністративними сервісами та отримати відповідні послуги. Наразі, за словами начальника Володимирецької ДПІ Наталії Десятник, найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Всього у січні-червні 2021 року надано 1608 таких послуг.

Друге місце за популярністю посіли послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Цих послуг всього у січні-червні 2021 року надано 750.

З поміж іншого фахівцями надано 234 витяги з реєстру платників єдиного податку, здійснено реєстрацію книг обліку розрахункових операцій - 105, підготовлено та видано 37 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДПС.

Нагадаємо, що для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»