Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

ЗАПИТУВАЛИ – ВІДПОВІДАЄМО

опубліковано 21 липня 2021 о 15:30

Чи є платниками земельного податку фізичні особи – підприємці  та юридичні особи, що перебувають на спрощеній системі оподаткування (платники єдиного податку)?

 Відповідно до п.п. 4 п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності, зокрема, з податку на майно в частині земельного податку за земельні ділянки, що використовуються платниками єдиного податку першої – третьої груп для провадження господарської діяльності (крім діяльності з надання земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку) та платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»