У Дубенській ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області відбулась робоча зустріч начальника ДПІ Світлани Цимбалюк з місцевими підприємцями.
В ході заходу обговорили основні зміни у податковому законодавстві, зокрема щодо Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15.03.2022 №2120-ІХ, Закону № 2142-IX, Закону № 1914-IX, Закону №1946-ІХ, тощо.
Платників податків цікавили питання можливості переходу на сплату єдиного податку за ставкою 2 вiдсотки доходу пiсля 01 квітня 2022 року, декларування доходів громадян та проблемні питання застосування РРО в умовах сьогодення.
Не залишилися поза увагою новації щодо сплати ЄСВ підприємцем за найманих осіб та за себе, в умовах воєнного стану.
Також Світлана Цимбалюк нагадала, що триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування. Тож, якщо громадяни мають бажання легалізувати неоподатковані в минулому активи, вони можуть подати до органів ДПС добровільну декларацію та сплатити одноразовий збір, також учасникам зустрічі нагадали про обов’язок декларування громадянами неоподаткованих доходів у рамках деклараційної кампанії за підсумками 2021 року
Світлани Цимбалюк зазначила, що сумлінне виконання податкових зобов’язань платників податків перед державою зараз дуже важливо, адже вчасно сплачені податки – це економічна підтримка держави. Тому необхідно зосередити роботу і над скороченням податкових боргів платників податків, наявність яких негативно впливає, насамперед, на фінансові можливості громад.
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX”