У Дубровицькій ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області 17 листопада 2022 року з 10.00 год. до 11.00 год. за номером телефону (03658) 2-02-35 відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». На питання дозвонювачів відповідатиме начальник Дубровицької ДПІ Олег Клюйко.
«Гаряча лінія» буде проведена на тему: «Актуальні питання щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування».