Днями начальник Дубровицької ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області Олег Клюйко провів черговий тренінг, під час якого розповів платникам про особливості застосування РРО/ПРРО у період дії воєнного стану.
Під час навчання посадовець, зокрема, роз’яснив як здійснити реєстрацію РРО. При цьому зазначив, що реєстрацію РРО можна здійснити за спрощеною процедурою через особистий кабінет платика або це можливо зробити в паперовому вигляді за формою N1-РРО (реєстраційна заява). У цій заяві слід вказати, в якому форматі надалі платник хочете здійснювати документообіг: в електронному або паперовому. При цьому, посадавець наголосив на перевагах саме електронного документообігу.
Олег Клюйко також зазначив, що після отримання з Центру сервісного обслуговування відповідних документів в податковій службі буде проведено реєстрацію і платнику нададуть свідоцтво про реєстрацію РРО за формою № 3-РРО. Його також можна отримати на електронну пошту, якщо платник поставить відповідну позначку в заяві на реєстрацію. Дані про фіскальний номер касового апарату або фіскального реєстратора, ПІБ підприємця і дата реєстрації РРО публікуються на сайті ДПС.
Очільник ДПІ звернув увагу, що на випадок, якщо рєєстратор зламається або на точці небуде світла, необхідно використовувати Книгу обліку розрахункових операцій та розрахункові книжки.
В ході навчання Олег Клюйко надав практичну допомогу з питань реєстрації РРО і ПРРО та призвав до максимального використання електронних сервісів ДПС.
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»