Днями головний державний інспектор ДПІ у м. Рівному Олена Теологова провела для платників податків черговий тренінг щодо реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій (далі - ПРРО) через Електронний кабінет.
Посадовець зазначила, що суб’єкт господарської діяльності, який має намір зареєструвати ПРРО, насамперед має перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган за формою №20-ОПП.
Також відмітила, що реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО, що подається у електронній формі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків, через Електронний кабінет. Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання у своїй діяльності.
Разом з тим посадовець проінформувала платників про переваги використання ПРРО та звернула увагу на окремі нюанси його використання.
Насамкінець Олена Теологова надала бажаючим учасникам навчання практичну допомогу з питань реєстрації заяви за ф. № 1-ПРРО через Електронний кабінет та призвала до максимального використання електронних сервісів ДПС.
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»