За шість місяців 2024 року за користування надрами платники податків Острожчини сплатили до бюджетів всіх рівнів 1183,3 тис гривень рентної плати.
Зокрема, із сплаченої суми до державного бюджету надійшло 822,3 тис гривень, відповідно місцеві бюджети отримали 361 тис гривень цього платежу.
Нагадаємо, платниками рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин (далі – Рента) є суб’єкти господарювання, у тому числі громадяни України, іноземці та особи без громадянства, зареєстровані відповідно до закону як підприємці, які набули права користування об'єктом (ділянкою) надр на підставі отриманих спеціальних дозволів на користування надрами в межах конкретних ділянок надр (далі – Ділянка) з метою провадження господарської діяльності з видобування корисних копалин, у тому числі під час геологічного вивчення (або геологічного вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою) в межах зазначених у таких спеціальних дозволах об’єктах (ділянках) надр (п.п. 252.1.1 п. 252.1 ст. 252 Податкового кодексу України
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»