Протягом січня 2025 року за користування надрами платники податків Вараського району сплатили до місцевих бюджетів 5,8 тис грн рентної плати.
Нагадаємо, платниками рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин є суб’єкти господарювання, у тому числі громадяни України, іноземці та особи без громадянства, зареєстровані відповідно до закону як підприємці, які набули права користування об'єктом (ділянкою) надр на підставі отриманих спеціальних дозволів на користування надрами в межах конкретних ділянок надр з метою провадження господарської діяльності з видобування корисних копалин, у тому числі під час геологічного вивчення (або геологічного вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою) в межах зазначених у таких спеціальних дозволах об’єктах (ділянках).
Реквізити рахунків для сплати податкових зобов’язань розміщено на головній сторінці субсайту Головного управління ДПС у Рівненській області в розділі «Рахунки для сплати платежів» за посиланням: https://rv.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv.