Територіальні органи ДПС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Рівненщина поповнила бюджет країни на понад 2 мільярда гривень

02.04.2020

Як повідомив в.о. начальника  ГУ ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, за три місяці поточного року  від платників податків області до зведеного бюджету країни надійшло 2 мільярда 278 млн. грн.  податків і зборів, що на 16 відсотків, або на 307 млн. грн. більше, ніж сплачено у відповідному періоді минулого року.

При цьому,  до державної казни  надійшло майже 967 мільйонів гривень, що на 140 мільйонів гривень більше, ніж у минулому році. Відповідно місцеві бюджети отримали  1311 мільйонів гривень,  перевищення минулорічних надходжень  склало 167 мільйонів гривень.

Керівник податкової служби області наголосив: «Сьогодні стабільності у наповненні бюджету, в нелегкі часи для бізнесу, та ще й з приростом вдається досягати, насамперед, завдяки свідомому ставленню платників податків регіону до перерахування належного у казну, підвищення рівня зарплат, а також, якісного обслуговування платників податків та створення комфортних умов ведення бізнесу в області. Дякую всім представникам бізнесу за відповідальне ставлення до сплати податків».