Територіальні органи ДПС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про податки, шляхи наповнення бюджету та легальне працевлаштування – в ефірі «РитмTV»

10.07.2020

Начальник Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй у програмі #ПрямаМова на  телеканалі #РитмTV розповів про новації податкового законодавства та шляхи наповнення бюджету в умовах дії карантину.

Керівник податкової служби області зазначив, що задля підтримки бізнесу під час пандемії, було введено ряд пільг для окремих категорій платників. Зокрема, запроваджено списання боргу із єдиного внеску для недіючих ФОПів, звільнено підприємців від сплати ЄСВ за березень-травень «за себе», суб’єктів господарювання звільнено  від сплати податку на землю й податку на нерухоме майно за березень поточного року. Також фізичні особи–підприємці можуть отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину Але такі преференції зменшать наповнення місцевих бюджетів. Тому, громадам необхідно задіяти усі наявні резерви, а податкова служба сприятиме створенню сприятливого податкового клімату для розвитку підприємництва.

Під час ефіру обговорили такі актуальні теми, як легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення, новації податкового законодавства, зокрема щодо нових програмних РРО, та розвиток електронних сервісів служби.