Територіальні органи ДПС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Підтримка українській армії від платників податків Рівненщини - 395 мільйонів гривень

13.01.2021

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за 2020 рік платники податків Рівненщини перерахували до державного бюджету понад 395,7 млн. грн. військового збору. За словами  начальника податкової служби   області Віталія Чуя, зазначена сума перевищує минулорічну на 32,3  млн. гривень.

«Звертаюся до усіх роботодавців регіону, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату та занижують військовий збір,  своєчасно і в повному обсязі  сплачувати відрахування  з реальних заробітків працівників, адже забезпечення потреб армії у повному обсязі та добросовісна сплата військового збору - це важлива складова успіху українських воїнів, які беруть участь у проведенні Операції об’єднаних сил», - наголосив Віталій Чуй.

Нагадуємо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти. Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід). Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету.

 

Податкові новини, корисну інформацію та анонси подій читайте на сторінці ДПС у мережі Фейсбук. Запрошуємо вас приєднатися: https://www.facebook.com/TaxUkraine .

Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

Головне управління  ДПС у Рівненській області