Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Законодавчі зміни до Податкового кодексу обговорили під час чергової зустрічі

опубліковано 06 квітня 2021 о 11:45

Днями в Головному управлінні ДПС у Рівненській області відбулась зустріч  керівництва ГУ ДПС в області та Рівненського територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», в ході якої обговорили питання змін податкового законодавства та,  зокрема, зменшення ставки ПДВ на постачання окремих видів сільгосппродукції.

Заступник керівника територіального відділення АППУ Лариса Садова звернула увагу на  питання блокування податкових накладних сільськогосподарським товаровиробникам. Також зауважила  на оновленні критеріїв визначення сумлінних платників під час всеукраїнського Рейтингу.   

Під час зустрічі  керівник податкової служби області Віталій Чуй зазначив, що Рівненське територіальне відділення АППУ завжди було і залишається надійним партнером ГУ ДПС у Рівненській  області, а співробітництво – конструктивним.

«Ми спільно шукаємо шляхи поліпшення умов для ведення бізнесу. Оскільки його успішна робота є запорукою стабільних бюджетних надходжень, а відтак - процвітання та економічного розвитку як нашої держави загалом, так і місцевих громад зокрема» - наголосив Віталій Чуй.

Посадовець додав, що в пріоритеті служби – спрощення методології та процесів адміністрування через розбудову сервісної складової та розвиток нових сервісів. Серед них, зокрема, удосконалення функціонування Електронного кабінету, впровадження  програмних РРО тощо.