Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Рівненщині майже 4 тис. платників податків отримали електронні ключі у податковій службі

опубліковано 30 квітня 2021 о 10:38

З початку 2021 року за електронними ключами до податкової служби Рівненщини звернулись майже 4 тис. платників податків, які отримали 8 тис. кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що процедура отримання електронних довірчих послуг безкоштовна і потребує мінімальний пакет документів. А для тих платників, які вже зареєстровані як користувачі, передбачена можливість самостійного повторного (дистанційного) формування сертифікатів в режимі онлайн або за допомогою користувача ЦСК (програмного забезпечення ІІТ-Користувач доступне для завантаження та відеоінструкція. Такий сервіс доступний за посиланням:   http://acskidd.gov.ua/manage-certificates.

Основною перевагою електронного сервісу є можливість дистанційного цілодобового формування сертифікатів (зокрема, з незахищеного носія ключової інформації на захищений носій ключової інформації), без обов’язкового відвідування представництв Надавача.

Варто зазначити, що сформувати нові сертифікати зможуть лише ті користувачі, які мають:

чинні сертифікати (наприклад, до закінчення строку чинності сертифікатів залишилось декілька днів);

незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

особистий ключ доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.

Шановні платники податків! У зв’язку з актуальністю питання щодо переходу з незахищеного носія ключової інформації на захищений носій ключової інформації у програмному забезпеченні «ІІТ Користувач ЦСК-1» (під час генерації особистих ключів), кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковим департаментом ДПС доповнено "Настанову користувача" пунктом 7 «Перехід на ЗНКІ за електронним запитом».

Звертаємо увагу, що, з врахуванням карантинних обмежень, підрозділи Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС працюють за попереднім записом –телефон для запису та консультацій (0362) 69-26-27.

Режим роботи підрозділів та контактна інформація розміщені за посиланням: https://acskidd.gov.ua/contacts.

Докладно про отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних реєстраторів розрахункових операцій можна ознайомитись за лінком:  https://acskidd.gov.ua/etrusted-services.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»