Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Для власного розвитку територіальні громади Рівненщини отримали понад 3,7 мільярда гривень податкових платежів

опубліковано 03 серпня 2021 о 11:42

Протягом січня – липня 2021 року до місцевих бюджетів Рівненської області  надійшло 3,71 мільярда гривень податкових надходжень. Загальна сума отриманих територіальними громадами податків та зборів порівняно з відповідним періодом минулого року зросла на 696 мільйонів гривень, повідомив начальник податкової служби області Віталій Чуй.

Понад 70 відсотків доходів громад області формуються за рахунок податку на доходи фізичних осіб. Саме завдяки задекларованій праці жителів області сума сплаченого ПДФО досягла рівня у 2,65 мільярда гривень, що на 532 мільйони гривень перевищує результат аналогічного періоду минулого року, або на 125 відсотків.   Це той додатковий фінансовий ресурс, що може бути спрямований на фінансування найбільш важливих соціальних питань. Оскільки бюджетоутворюючим для громад залишається ПДФО, повна легалізація всіх без винятку робочих місць – пріоритетне питання керівників органів місцевої влада та представників бізнес спільноти.

Водночас у податковій службі Рівненщини наголошують,  якщо кожен зробить свій посильний внесок у вигляді сплачених податку на нерухомість чи земельного податку до бюджету громади, якісні освіту, медичні послуги  та об’єкти інфраструктури на території громади отримають всі.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX