За перший місяць 2021 року Рівненщина спрямувала до державної казни 253,6 млн. грн. податку на додану вартість. Порівняно з січнем 2020 року надходження цього платежу зросли на 73,9 млн. гривень, приріст ПДВ склав 41,1 відсотка. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.
«Одним з факторів збільшення надходжень ПДВ до державної скарбниці є результативна робота системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризику, яка дозволяє блокувати реєстрацію ризикових податкових накладних, руйнувати схеми з формування фіктивного податкового кредиту, що забезпечує збільшення обсягів декларування ПДВ та сплати до бюджету», - наголошує керівник податкової служби області Віталій Чуй.