Нещодавно жителі Рівненщини мали змогу отримати відповіді з питань застосування податкового законодавства від начальника ГУ ДПС у Рівненській області Віталія Чуя. Упродовж години керівник податкової служби області відповідав на питання дозвонювачів «гарячої лінії», яка відбулась в редакції газети «7 днів».
Чимало дзвінків надійшло з питань новацій у застосування РРО,майнових податків, декларування доходів громадян, списання податкового боргу. Детальніше про результати спілкування за посиланням:
https://7dniv.rv.ua/suspilstvo/rivnenski-podatkivtsi-poiasnyly-komu-potriben-kasovyy-aparat-ta-shcho-bude-z-podatkovymy-borhamy/