Вирішення питань заборгованості заробітної плати на підприємствах області та якнайшвидше їх усунення стало основним питанням, яке розглядалося під час чергового засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та інших соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, що відбулась у Рівненській ОДА.
У роботі комісії прийняла участь заступник начальника ГУ ДПС у Рівненській області Надія Друзюк.
В ході засідання було наголошено на тому, що незважаючи на те, що порівняно з початком травня поточного року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, установах, організаціях області зменшилась на майже 800 тисяч гривень, питання її погашення залишається пріоритетним і керівники підприємств-боржників мають зробити все можливе, аби уникнути негативних наслідків та якнайшвидше виплатити кошти своїм співробітникам.
Також було акцентовано увагу присутніх на кримінальній відповідальності за порушення трудового законодавства в частині невиплати заробітної плати.
По завершенні засідання було надано відповідні завдання та пропозиції для вирішення проблемних питань.