В ГУ ДПС у Рівненській області інформують платників податків, які мають намір отримати електронний цифоривий підпис від ІДД ДПС, що в нагоді стане функція «Шерінг» від застосунку «Дія». За допомогою даної функції здійснюється ідентифікація особи та передача копій електронних документів.
Для того щоб скористатися можливістю отримати електронні довірчі послуги у Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – Надавач) за допомогою функції «Шерінг» застосунку «Дія» необхідно:
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX”