За десять місяців 2021 року фахівцями Головного управлінням ДПС у Рівненській області проведено 903 документальних перевірки, за результатами яких донараховано узгоджених податкових зобов’язань разом з фінансовими санкціями на суму 86 млн гривень та зменшено суму ПДВ, заявлену до відшкодування, на 1,3 млн гривень. Із донарахованих сум у дохід бюджету всього по плановим та позаплановим перевіркам надійшло 23 млн гривень. Про це повідомила заступник начальника податкової служби області Зоя Хоній.
Вона також нагадала, що з актуальним планом - графіком проведення документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік можна ознайомитися за посиланням https://tax.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/446429.html.
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»