В Головному управлінні ДПС у Рівненській області в рамках Меморандуму про співпрацю і взаємодію відбулася зустріч в.о. начальника податкової служби області Владислава Грабового з Головою ради Територіального відділення АППУ Маріяном Годою та заступником голови Ради ТВ АППУ в Рівненській області Ларисою Садовою.
В ході зустрічі обговорили актуальні питання застосування реєстраторів розрахункових операцій, ліквідації податкового боргу платників податків, податкової амністії та інші питання, що турбують бізнес краю.
Владислав Грабовий зазначив, що конструктивний діалог з громадськістю сприяє не лише впровадженню реформ служби, а й утримує баланс інтересів держави і бізнесу. Тож співпраця податківців з Рівненським обласним відділенням Асоціації платників податків забезпечує оперативний зворотній зв'язок щодо вирішення можливих проблемних ситуацій.
Він також наголосив, що податківці працюють над забезпеченням платникам комфортних умов для своєчасної та у повному обсязі сплати податків.
За «круглим столом» також обговорили розширення можливостей електронних сервісів, як для бізнесу, так і громадян.
На завершення зустрічі Маріян Года відзначив позитивну історію співпраці з податковою службою області та висловив впевненість у її динамічному розвитку.
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX”