В цей нелегкий для України час податківці Рівненщини долучаються до збору гуманітарних вантажів для тих областей, які постраждали від російської навали.
Працівники всіх підрозділів Головного управління ДПС у Рівненській області зібрали вкрай необхідні продукти харчування, засоби гігієни та предмети першої необхідності. Весь вантаж було відправлено до гуманітарного штабу ДПС, звідки його направлять в ті регіони, які найбільше потребують.
Слава Україні!