В ГУ ДПС У Рівненській області нагадують громадянам про можливість проведення звірки щодо власних платежів. Така процедура дасть можливість переконатися у відсутності заборгованості перед бюджетом, яка виникла у попередні періоди, та у разі її наявності, за можливості, сплатити борг.
Звертаємо увагу, що станом на початок серпня жителі Рівненщини мають заборгованість перед бюджетом країни 145,8 млн грн, зокрема перед місцевими бюджетами – 111,1 млн гривень.
Перевірити стан розрахунків з бюджетом громадяни можуть у Центрах обслуговування платників за місцем реєстрації (податкової адреси) (https://rv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda).
Беручи до уваги воєнний стан, радимо скористатись електронними сервісами податкової служби, зокрема за допомогою меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua/). Скористатись зазначеним сервісом зможуть особи, які мають особистий ключ кваліфікованого електронного підпису.
Наголошуємо, наявність податкового боргу призводить до негативних наслідків для державної казни та фінансової стабільності нашої країни.
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX”