Упродовж січня - листопада 2022 року надходження податку на додану вартість склали 2 млрд 46 млн гривень, що перевищує надходження відповідного періоду 2021 року на 37 мільйонів гривень.
Зокрема, у листопаді цього року суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили до Державного бюджету України 193,2 мільйонів гривень податку на додану вартість, а це більше на 25,3 мільйона гривень від очікуваних надходжень.
Головне управління ДПС у Рівненській області наголошує на важливості виконання платниками своїх обов’язків в умовах сьогодення та вчасної сплати податкових зобов’язань. Сплата податків та підтримка бізнесу – це той вклад, який кожен може і повинен зробити задля підтримки фінансової стабільності нашої країни в умовах війни, підтримки Збройних сил України, а відтак – наближення перемоги над ворогом.
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX”