Податківці Рівненщини в рамках роботи комунікаційної платформи провели черговий тренінг для суб’єктів господарювання, які працюють з безкоштовним ПЗ ПРРО ДПС або мають бажання встановити ПРРО.
В ході практикуму завідувачка сектору організації роботи ЦОП, надання адміністративних послуг та податкових сервісів ГУ ДПС у Рівненській області Галина Крат поінформувала платників, що без касового апарату можуть працювати лише платники єдиного податку 1 групи та підприємці, які здійснюють торгівельну діяльність в селах за умови дотримання ними умов, передбачених чинним законодавством. Також повідомила про відновлення застосування штрафних санкцій за порушення законодавства у сфері здійснення готівкових розрахунків без касових апаратів або програмних РРО чи невидачу фіскального чека.
Посадовець надала роз’яснення на питання учасників навчання щодо практичної сторони використання програмного РРО, зокрема, роботи в режимі оф-лайн, яким чином в ПРРО ДПС здійснюється створення та редагування ставок податків для різних товарів, функції старшого касира та ряду інших.
Детальніше як працює комунікаційна податкова платформа дивіться у відео.
Більше про ПРРО – за посиланням http://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.