Упродовж січня – вересня 2025 року платники податків Рівненщини перерахували до бюджету 12 млрд 11 млн грн єдиного соціального внеску (ЄСВ). Це на 2,5 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Рівненській області Сергій Вінніченко, підкресливши, що така динаміка є результатом підвищення рівня легальної зайнятості, зростання фонду оплати праці та відповідального ставлення роботодавців до своїх соціальних зобов’язань.
«Кожна гривня сплаченого ЄСВ — це внесок у стабільність пенсійної системи, своєчасні виплати допомог і впевненість громадян у завтрашньому дні. Завдяки свідомості платників держава може підтримувати людей у складних життєвих ситуаціях», — зазначив Сергій Вінніченко.
Лише у вересні 2025 рокувід платників Рівненщини до бюджету надійшло 1 млрд 334 млн грн ЄСВ, що на 16% більше, ніж у вересні минулого року.
Податківці Рівненщини висловлюють вдячність усім відповідальним страхувальникам, роботодавцям та самозайнятим особам, які сумлінно виконують свої обов’язки.
Саме завдяки їхній чесній сплаті ЄСВ держава має змогу виконувати соціальні зобов’язання перед громадянами, підтримувати пенсіонерів, ветеранів, родини військових і тих, хто потребує допомоги у складний час війни.
Сьогодні, коли Україна виборює свою свободу, кожен офіційно оформлений працівник і кожна гривня сплаченого ЄСВ — це внесок у стійкість держави. Соціальна відповідальність бізнесу — це теж фронт, — наголошують у Головному управлінні ДПС у Рівненській області.