Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Зарічненській ДПІ розповідали громадянам про декларування доходів  

опубліковано 20 березня 2023 о 11:40

Днями старший державний інспектор Зарічненської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області Микола Мельникович провів з платниками податків - відвідувачами Центру обслуговування тренінг щодо особливостей кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році.

Під час заходу посадовець детально розповів про доходи, які підлягають обов’язковому декларуванню, а також про право громадян на податкову знижку.

Посадовець зазначив, що для громадян, які зобов’язані подати податкову декларацію, термін подання - до 01 травня поточного року, а для громадян, які мають право на податкову знижку – по 31.12.2023 (включно). Фізичні особи — підприємці (крім осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування), особи, які провадять незалежну професійну діяльність, за результатами 2022 року подають податкову декларацію до 01 травня 2023 року (включно).

Разом з тим податківець повідомив, що з 01.01.2023 введено в дію нову форму податкової декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.05.2022 № 143 «Про внесення змін до форми податкової  декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.06.2022 за № 593/37929.

Микола Мельникович надав фахові відповіді за запитання платників,  розповів про переваги використання електронних сервісів ДПС та можливість подання декларації про доходи в електронному вигляді.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

 Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»