Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Зарічненській ДПІ відбувся черговий тренінг для платників податків

опубліковано 21 березня 2023 о 08:35

Днями у Центрі обслуговування платників Зарічненської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області очільник ДПІ Сергій Драка провів з платниками податків тренінг, під час якого розповів громадянам про зміни у податковому законодавстві.

Посадовець, зокрема, нагадав про норми діючого законодавства щодо застосування РРО/ПРРО під час здійснення торгівлі чи наданні послуг за готівкові кошти. Водночас зазначив, якщо торгівля здійснюється у сільській місцевості, то суб’єкти господарювання за умови дотримання певних норм законодавства можуть провадити торгівлю без РРО, однак із обов’язковим відображенням розрахункових операцій в КОРО чи РК.  

Також поінформував учасників заходу про кампанію декларування  доходів громадян, отриманих у 2022 році. Звернув увагу на категорії фізичних осіб, які зобов’язані подати податкову декларацію до 1 травня 2023 року. Разом з тим  розповів про право  громадян на податкову знижку за здійсненими ними певними витратами у минулому році. При цьому зауважив, що правом на податкову знижку громадяни можуть скористатися упродовж усього 2023 року. 

Очільник ДПІ ознайомив платників з  електронним сервісами ДПС України, розповів про порядок подання звітності за допомогою Електронного кабінету платника.

Наприкінці заходу податківець надав фахові відповіді на запитання громадян щодо новацій у податковому законодавстві та звернув увагу на можливість проведення звірки щодо майнових податків через Електронний кабінет платника.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»