Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Понад 152 млн. грн. плати за землю отримали територіальні громади Рівненської області

опубліковано 13 травня 2021 о 11:39

Як зазначили у Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за чотири місяці поточного року до місцевих скарбниць області надійшло 152,9 млн. грн. земельного податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли  на 40,5 млн. грн.,  або на  36 відсотків. 

Всього у  податковій службі області зареєстровано 175113  платників земельного податку, з них понад 170 тисяч – фізичні особи та 4658 юридичних осіб.

 «Позитивна динаміка у зборі плати за землю з одного боку є свідченням сумлінного ставлення платників області до виконання свого обов’язку щодо сплати податків, а з іншого – результатом спільних зусиль податкової служби Рівненщини з новоствореними органами місцевого самоврядування в напрямі залучення власників земельних ділянок та землекористувачів до оподаткування»,- зазначила заступник начальника ГУ ДПС у Рівненській області Зоя Хоній.

В податковій службі  області нагадують, що нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення земельного податку та/або орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Для звірки нарахування земельного податку громадяни можуть звернутись до ДПІ за місцем реєстрації (прописки).

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»