Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Інформаційна довідка щодо розгляду запитів на публічну інформацію ГУ ДПС у Рівненській області станом на 01.02.2021

опубліковано 01 лютого 2021 о 11:37

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) Головним управлінням ДПС у Рівненській області забезпечено розгляд документів з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон, які надійшли поштою, електронною поштою, факсом, телефоном.

Так, станом на 01.02.2021 до Головного управління ДПС у Рівненській області поштою, електронною поштою надійшло 17 таких документів, з них:

- запити на отримання публічної інформації – 17 (або 100%), за результатами розгляду яких надано 14 відповідей електронною поштою або поштою відповідно до вимог чинного законодавства України.

З початку року до Головного управління ДПС у Рівненській області за категоріями запитувачів відповідно до Закону надійшло запитів:

- від фізичних осіб –10 (або 59%);

- від юридичних осіб – 7 (або 41%);

Запитувачі, зокрема зверталися з проханням надати інформацію щодо:

- діяльності  суб’єктів господарювання;

- надання копій документів;

- відомостей про третіх осіб;

- надання інформації по сплаті податків.

За результатами розгляду задоволено 13 запитів (93% від загальної кількості розглянутих документів), відповідно до статті 22 Закону 2939 відмовлено в задоволенні 1 запиту (7% від загальної кількості розглянутих документів). Станом на 01.02.2021 три запити знаходиться на розгляді.