Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Щодо терміну зберігання КОРО та РК після їх закінчення

опубліковано 26 лютого 2025 о 10:18

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу суб’єктів господарювання, що відповідно до п. 6 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані забезпечувати зберігання (у разі використання) використаних книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок протягом трьох років після їх закінчення.

Нагадуємо, що на вебпорталі ДПС функціонує сервіс ЗІР (загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс), який  дозволяє отримувати відповіді на актуальні для платників питання у будь який час та зручний для користувача спосіб. Цей сервіс постійно вдосконалюється орієнтуючись  на інформаційні потреби платників податків.

У розділі «Запитання-Відповіді»  ресурсу (категорія запитань 109) можна ознайомитись з відповідями на питання щодо порядку застосування РРО та ПРРО, зокрема, форми та змісту розрахункових документів, порядку реєстрації та ведення КОРО і РК, обов’язків платників, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та безготівковій формі, тощо.