Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про новації податкового законодавства розповіли платникам м.Вараш

опубліковано 26 січня 2023 о 08:53

Нещодавно начальник Вараської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області Людмила Воронюк провела з відвідувачами Центру обслуговування платників практикум щодо змін та новацій податкового законодавства.

Під час навчання посадовець поінформувала про нові обсяги річного доходу, які дають можливість суб’єктам господарювання  перебувати на спрощеній системі оподаткування у 2023 році, та розмір ставок єдиного податку для спрощенців I та II групи. Звернула увагу на розмір єдиного соціального внеску, який необхідно сплачувати підприємцям у 2023 році.

 Також нагадала про необхідність обов’язкового використання касових апаратів підприємцями, які перебувають на спрощеній системі оподаткування II-IV груп та здійснюють готівкові розрахунки з покупцями за надані послуги чи товар. При цьому зазначила, що суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю в сільській місцевості, можуть не застосовувати касові апарати за дотриманням певних умов, передбачених законодавством, використовуючи КОРО та РК.

 Очільниця ДПІ повідомила присутнім про початок кампанії декларування доходів, отриманих громадянами у 2022 році, з яких не були сплачені податки, та назвала підстави для подання декларації про майновий стан і доходи.

Наприкінці заходу Людмила Воронюк розповіла  про право громадян на податкову амністію а також про використання суб’єктами господарювання електронних сервісів ДПС. 

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»