Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про добровільне декларування громадян – платникам податків Сарненської ДПІ

опубліковано 06 червня 2022 о 14:14

Cьогодні у Центрі обслуговування платників Сарненської ДПІ  Головного управління ДПС у Рівненській області старшим державним інспектором Тетяною Романович проведено тренінг з платниками податків щодо добровільного декларування доходів громадян.

Посадовець звернула увагу на те, хто може скористатися правом на одноразове (спеціальне) добровільне декларування та на кого таке право не поширюється. Окремо зупинилися на питанні чи потрібно подавати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію за об’єкти рухомого або нерухомого майна, які були отримані у спадок (подарунок) від члена сім’ї першого або другого ступеня споріднення.   

Податківець зазначила, що декларант, який має намір скористатися одноразовим добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи має право добровільно подати до контролюючого органу одноразову добровільну декларацію до 01 вересня 2022 року.

Тетяна Романович презентувала інформаційні матеріали з питань добровільного декларування, та запропонувала потенційним декларантам ознайомитися з  положеннями податкової амністії на  вебсайті ДПС України в розділі «Одноразове добровільне декларування».

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»