Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податкова служба забезпечує інформаційну та консультаційну підтримку кампанії одноразового добровільного декларування

опубліковано 10 січня 2022 о 11:48

В ГУ ДПС у Рівненській області нагадують жителям Рівненщини, що в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, під час якої громадяни мають можливість задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки, та почати свою податкову історію з «чистого аркуша».

Декларацію можна подати у будь-який зручний час через Електронний кабінет платника податків. Зі всією інформацію щодо одноразового добровільного декларування можна ознайомитися у банері «Одноразове добровільне декларування» на вебпорталі Державної податкової служби України за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya.

На Рівненщині фахівці податкової служби на постійній основі проводять навчальні вебінари, «гарячі лінії», зустрічі з платниками податків, в ході яких інформують жителів області про нюанси податкової амністії. На субсайті ГУ ДПС  в рубриці «анонси» можна дізнатись про заплановані заходи.

Крім того, консультативну допомогу громадяни також можуть отримати в центрах обслуговування платників, де на електронних табло демонструються тематичні відеоролики, а на стендах розміщено друковану продукцію щодо одноразового добровільного декларування активів фізичних осіб.

Також отримати консультаційну допомогу можна звернувшись до контакт-центру ДПС (тел. 0-800-501-007).