- Головна
- Прес-центр
- Місцеві новини
- Наповнення місцевих бюджетів та зменшення заборгованості зі сплати податків такі головні теми розглядались на зустрічі в Демидівській податковій
Наповнення місцевих бюджетів та зменшення заборгованості зі сплати податків такі головні теми розглядались на зустрічі в Демидівській податковій
опубліковано 30 грудня 2020 о 09:28
![](/data/material/000/351/446934/photo.jpg)
Днями. начальник Демидівської ДПІ Валентина Рачинська провела зустріч з керівниками Демидівської та Боремельської ОТГ Сергієм Радченком та Віктором Коренем. Основні питання які розглядались під час зустрічі: наповнення місцевих бюджетів, в тому числі за рахунок погашення податкового борг - земельного податку, податку на нерухоме майно, транспортного податку, єдиного соціального внеску та інших складових, з яких формується місцева скарбниця.
Як зазначила в ході зустрічі Валентина Рачинська, що актуальним питання на сьогодні залишається інвентаризація земельних ділянок та нерухомості на територіях ОТГ та оновлення паспортів громад.