Протягом січня-квітня 2022 року мешканці громад території обслуговування Дубенської ДПІ спрямували до бюджетів 152,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження даного платежу зросли на 35,8 мільйонів гривень, або 31 відсоток.
Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 120,4 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 32,9 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 32 мільйони грн податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 2,9 млн грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Як зазначають у податковій службі, податок на доходи фізичних осіб є одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів. Сплачуючи його, наші краяни дбають про добробут та розвиток територіальних громад.
Дякуємо платникам податків, що вони здійснюють свою діяльність, сумлінно сплачують податки, адже таким чином вони підтримують економіку та забезпечують обороноздатність нашої держави!
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»