За підсумками січня-квітня 2022 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 5,1 млн гривень єдиного податку. Надходження цього податку за 4 місяці поточного року на 22 відсотки, або 926,8 тис гривень перевищують минулорічні показники за аналогічний період
Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад сплатили підприємці-фізичні особи, їх внесок – 2,7 млн гривень. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 86,1 тис гривень. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, поповнили бюджет на 2,35 млн гривень єдиного податку.
Позитивна динаміка зі сплати єдиного податку спостерігається за усіма категоріями платників, що обрали спрощену систему оподаткування.
Нагадуємо, що єдиний податок належить до місцевих податків і зараховується до місцевих бюджетів. Сплачуючи цей податок, суб’єкти господарювання спрямовують кошти на розвиток власного регіону.
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»