Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Електронні сервіси податкової служби - в допомогу платникам податків

опубліковано 23 травня 2022 о 13:29

Нещодавно працівниками ДПІ у м. Рівному ГУ ДПС у Рівненській області проведено черговий тренінг, зокрема щодо електронного звітування.

Платникам було надано роз’яснення, а також показано на практиці, як саме проходить процес електронного звітування, за допомогою яких програм  формуються, підписуються та відправляються звіти, яка роль в даному процесі відведена електронному цифровому підпису.

В ході навчання завідувач сектору електронних сервісів ДПІ у м. Рівному Світлана Нікітас зауважила, що звітність, надіслана «електронкою» через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, крім економії часу,  ще й не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання. Звітність в електронному вигляді - це просто і дуже зручно. Адже така форма звітування дозволяє економити як час, так і кошти.

Посадовець також  нагадала присутнім про продовження кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2021 році, та кампанії одноразового добровільного декларування активів фізичних осіб.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»