У Сарненській ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, до 1 вересня 2022 року має право добровільно подати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.
Податківці зазначають, що відповідно до пункту 15 підрозділу 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу декларація підлягає перевірці у спеціальному порядку.
Так, Декларація підлягає камеральній перевірці, яку контролюючий орган проводить протягом 60 календарних днів, що настають за днем подання йому відповідної Декларації.
Метою проведення камеральної перевірки Декларації є виявлення арифметичних та логічних помилок.
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»