Днями у Центрі обслуговування платників Сарненської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області начальник ДПІ Наталія Зашко провела із суб’єктами господарювання робочу зустріч щодо зміни у податковому законодавстві в умовах дії воєнного стану.
Посадовець звернула увагу на Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15.03.2022 №2120-ІХ, Закону №2142-IX, Закону №1914-IX, Закону №1946-ІХ, №2260, №2261 та ряд інших нормативних документів.
Окрім того акцентувала увагу на повноту відображення готівкових операцій, недопущення росту цін на соціально значущі товари, забезпечення можливості проведення розрахунків з використанням електронних платіжних засобів.
Також нагадала про обов’язковість легалізації найманої праці, про забезпечення соціальних гарантій для працівників, у тому числі за рахунок виплати заробітної плати в розмірі не менше мінімального та підвищення рівня заробітної плати працівникам.
Насамкінець зазначила, що кожен громадянин може допомогти державі на шляху до перемоги, якщо самовіддано буде робити те, що вміє найкраще. Однією з таких сфер є розвиток бізнесу і, звичайно, своєчасна та повна сплата податків.
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»