Упродовж першого півріччя 2022 року платники Дубенщини, що обрали спрощену систему оподаткування, перерахували до місцевих бюджетів 30,3 млн грн єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року сума надходжень збільшилась на 6,9 млн грн, або на 29,8 відсотків.
Понад 79 відсотків надходжень від єдиного податку становить сума, перерахована приватними підприємцями. Упродовж шести місяців цього року вони спрямували до місцевих скарбниць 24 мільони гривень, що на 3,6 мільйона гривень більше, ніж торік.
Юридичні особи поповнили бюджети територіальних громад, сплативши 2,4 млн гривень єдиного податку.
Від суб’єктів господарювання, які перебувають на четвертій групі спрощеної системи оподаткування, до бюджетів територіальних громад надійшло 3,9 млн гривень єдиного податку. Вказана сума перевищила надходження за відповідний період 2021 року на 911 тис гривень
Суб’єкти господарювання продовжують сумлінно перераховувати податки, підтримуючи нашу державу у складний воєнний час, тим самим забезпечуючи життєдіяльність територіальних громад. На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Адже кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором.
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»