Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Надходжння ПДФО від платників території обслуговування Зарічненської ДПІ склали майже 50 мільйонів гривень

опубліковано 26 липня 2022 о 10:15

За січень - червень 2022 року надходження  податку на доходи фізичних осіб від платників податків  території обслуговування Зарічненської ДПІ склали 49,8 мільйона гривень. Таким чином, з легальних доходів жителів Зарічненської громади  до скарбниці країни спрямовано майже на 9,8 мільйона гривень більше ПДФО, ніж за відповідний період минулого року.

Із зазначеної суми надходжень 10,5 млн. грн. спрямовано до Державного бюджету країни. Решту коштів, а саме 39,3 млн. грн., спрямовано для фінансування потреб місцевих бюджетів громад. Зауважимо, що ПДФО є основним джерелом наповнення місцевого бюджету. Сплачується цей податок із розрахунку 18 % від заробітної плати.

Фахівці Зарічненської ДПІ зазначають, що саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»