Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, з 1 квітня не оподатковують

опубліковано 27 липня 2022 о 14:53

Демидівська ДПІ Головного управління ДПС в Рівненській області інформує, що Законом № 2142 від 24.03.2022 внесено зміни щодо оподаткування ПДФО власно вирощеної с/г продукції.

Зокрема, положення пп. 165.1.24 ПКУ, відповідно до якого тимчасово, починаючи з 1 квітня 2022 року та у період воєнного стану, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи, отримані від продажу платником податку особі, яка відповідно до ПКУ має статус податкового агента, власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена або перероблена безпосередньо фізичною особою, остаточно оподатковуються таким податковим агентом під час їх нарахування (виплати).

Податкові агенти у податковому розрахунку, зокрема в додатку 4ДФ, відображають загальну суму нарахованих (виплачених) у звітному податковому періоді доходів, отриманих фізичними особами від продажу особі, яка має статус податкового агента, власної с/г продукції та загальну суму утриманого з них податку. При цьому в податковому розрахунку не зазначається інформація про суми окремої виплати, суми нарахованого на неї податку, а також відомості про фізичну особу - платника податку, яка одержала дохід від продажу особі, що має статус податкового агента, власної с/г продукції.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»