Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Працедавці Млинівщини спрямували до бюджетів понад 135 мільйонів гривень на доходи фізичних осіб

опубліковано 07 вересня 2022 о 13:30

У січні-серпні 2022 року з легальних доходів мешканців Млинівщини до бюджетів сплачено 135,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 46,4 млн грн, або 52,2 відсотки.

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 106,9 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 40,2 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 28,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 6,2 млн грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам.

Зважаючи на воєнну ситуацію, податківці нагадують про необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної та повної виплати заробітної плати на рівні встановленого законодавством, неприпустимості її виплати у  “конвертах”, адже від цього залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка ЗСУ в цілому, суттєва матеріальна допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»