Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Завдяки легальним доходам працюючих Радивилівщини до бюджетів надійшло майже 236 млн гривень ПДФО

опубліковано 15 грудня 2022 о 16:18

У січні - листопаді 2022 року з легальних доходів мешканців Радивилівщини до бюджетів сплачено 235,7 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума перерахованого місцевими працедавцями ПДФО на 84,2 млн гривень або 55,6 відсотків перевищує аналогічні показники минулого року.  

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 186,2 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 72,6 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 49,5 млн гривень податку. Цей показник збільшився на 11,6 млн гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів, особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам. Тому у Радивилівській ДПІ наголошують, що обороноздатність країни та спроможність громад якісно виконувати завдання із забезпечення функціонування об’єктів інфраструктури значною мірою визначається податковою дисципліною представників бізнесу та громадян. 

 

Підтримати країну фінансово можуть також громадяни, котрі  отримали доходи та придбали активи у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування.

Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови перерахування одноразового збору, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому. Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію до 1 березня 2023 року.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»