Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Внесок малого бізнесу до місцевого бюджету Рівного склав 40,7 млн гривень єдиного податку

опубліковано 17 лютого 2023 о 10:36

За підсумками січня 2023 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету м. Рівне 40,7 млн грн єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2022 року сума надходжень збільшилась   на  8,7 млн гривень.

Зокрема, юридичні  особи - спрощенці перерахували 9,4 млн гривень цього податку, що на 4 млн гривень перевищує минулорічні показники.  

Частка сплаченого податку фізичними особам – підприємцями у загальній сумі надходжень складає майже 77 відсотків. Впродовж січня  2023 року вони сплатили 31,3 млн гривень. Цей показник збільшився на 4,7 млн грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Нагадуємо, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. А це означає, що кожен платник долучається до спроможності громади самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.

Щодо фізичних осіб, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію. До 1 березня  2023 року  кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»