За підсумками п’яти місяців 2023 року з легальних доходів мешканців громад, що обслуговуються Острозькою ДПІ, сплачено до бюджетів 66,9 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума перерахованого місцевими працедавцями податку на 13,2 млн гривень перевищує аналогічні показники минулого року.
Із зазначеної суми надходжень 14,1 млн грн спрямовано до Державного бюджету країни, цей показник перевищує минулорічний на 2,8 млн гривень.
Для фінансування потреб місцевих бюджетів громад спрямовано 52,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, що більше як за аналогічний період минулого року на 10,4 млн гривень.
Нагадаємо, що податковий агент зобов’язаний своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб із суми оподатковуваного доходу працівника (зокрема, зарплати) за його рахунок, використовуючи ставку 18%.
Якщо оподатковуваний дохід нараховано, але не виплачено, податок на доходи фізичних осіб підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у термін не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»