Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Рівненські платники сплатили до бюджету понад 287 млн грн єдиного податку

опубліковано 04 вересня 2023 о 12:28

Бізнес Рівного, що працює за спрощеною системою оподаткування, протягом січня-серпня 2023 року перерахував до місцевого бюджету понад 287,4 млн гривень єдиного податку. Слід відзначити, що сума податку, отриманого від «спрощенців», на 47 млн гривень більша проти сплаченого за аналогічний період минулого року. 

Надходження єдиного податку до місцевого бюджету від представників спрощеної системи оподаткування розподілені таким чином: найбільша бюджетна частка належить фізичним особам – підприємцям, які сплатили понад 228,2 млн гривень, що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 35,8 млн гривень

Від юридичних осіб – «спрощенців» територіальна громада отримала понад 59,2 млн гривень податкових надходжень (+11,2 млн гривень до минулого року).

Нагадаємо, що єдиний податок є другим за розміром платежем, що формує доходи громади, і поступається за розміром лише податку на доходи фізичних осіб.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX