Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Березнівські власники нерухомості сплатили понад 6 млн грн податку

опубліковано 18 вересня 2023 о 11:48

Власники об’єктів нерухомості території обслуговування Березнівської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області упродовж  восьми місяців 2023 року сплатили  до місцевих бюджетів 6,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Більшу частину суми забезпечено юридичними особами – 2,7 млн грн, від підприємців і громадян надійшло 3,5 млн гривень податку.

Фахівці податкової служби нагадують, що громадяни сплачують податок на нерухоме майно за площу, яка перевищує 60 квадратних метрів для квартир, 120 квадратних метрів – для будинків і 180 квадратних метрів – для різних типів житлової нерухомості. А сплатити цей податок необхідно протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення із зазначеною  сумою та платіжними реквізитами для його сплати.

Податківці наголошують, якщо громадяни не отримали такого повідомлення, але вони є платниками цього податку, вони також можуть звернутися до контролюючого органу для звірки. Також платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через  Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»